Sleva 180 Kč na festival Pekelný Ostrov

Logo Festival Pekelný Ostrov

Dárci krve mohou získat slevu ve výši 180 Kč na vstupenku na holýšovský rockový open air festival Pekelný ostrov.

Slevu získáte na dvoudenní permanentku při koupi na místě. Místo běžné ceny 680 Kč tedy zaplatíte pouze 500 Kč.

Podmínkou získání slevy je předložení legitimace dobrovolného dárce krve spolu s občanským průkazem.

Festival Pekelný ostrov

Holýšovský Pekelný ostrov je mladým, nicméně velmi dravým festivalem. Vznikl v roce 2012, a to jako čistě rockový open-air. První ročník dokázal, že tu podobný festival chyběl, a proto na něj navázal v roce 2013 druhý ročník. Po dvou úspěšných ročnících holýšovského festivalu Pekelný ostrov vytáhli pořadatelé na ten třetí pořádné trumfy. Podíváme-li se na letošní účinkující, nenalezneme jen českou a slovenskou rockovou hudební špičku, ale jako je tomu na největších českých festivalech, nebude chybět ani zahraniční hvězda. Návštěvníci se mohou těšit na britskou glam-rockovou legendu SLADE, jejíž hity jako My oh my, Far far away nebo Come on feel the noize obletěly celý svět. Další premiéru na festivalu si odbyde Fanánek a jeho banda Tři setry nebo slovenská úderka Horkýže slíže.

Festivalový název je poplatný areálu. Festival se skutečně odehrává na umělém ostrově o rozloze 2,5 Ha. Že je festival pekelný? O tom není žádný pochyb, je pekelně dobrý!

Pořadatelé v letošním roce plánují mnoho změn, aby co nejvíce zpříjemnili návštěvníkům pobyt. Jednou z nich je rozšíření stanového městečka a zvýšení komfortu návštěvníků festivalu o sprchy, non-stop bar a občerstvení v samotném stanovém městečku a také např. snídaňovým menu. Novinkou bude i mobilní bankomat přímo v areálu festivalu, který by měl ušetřit časté cesty návštěvníků do města. Chybět nebude ani bezdrátový internet zdarma.

Na návštěvníky čeká kromě samotné hudební nabídky doprovodný program, široká nabídka občerstvení a dostatečné hygienické zázemí. Festival se nachází pouze několik desítek metrů od hlavní silnice č. 26 ve směru Folmava – Plzeň – Praha, a je tak velmi dobře dostupný. Dostupné je samozřejmě i vlakové nebo autobusové spojení. Veškeré informace o festivalu, včetně praktických informací a galerií z minulých ročníků, naleznete na webu festivalu www.pekelnyostrov.cz.

Poskytovatel:
Westmusic, o.s.
WWW:
www.pekelnyostrov.cz
Ušetříte:
180 Kč
Sdílet:FacebookTwitterGoogle+Email

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *