Sleva až 40 % na půjčení GoPro kamery

Logo GoProPujcovna.cz

GoPro půjčovna podporuje dárce krve formou slevy z pronájmu akčních kamer. Pro prvodárce má připravenou 40% slevu z celkové ceny pronájmu a pro ty, kteří už krev darují pak 20% slevu.

Proč si půjčit GoPro kameru?

Pokud patříte do skupiny lidí, kteří potřebují kameru párkrát do roka, určitě raději využijete zapůjčení kamery včetně bohatého příslušenství za zlomek ceny.

Náklady na pořízení kamery a potřebného příslušenství jako jsou baterie, duální nabíječka, paměťové karty, odolný obal, filtrační sklo, stativy a jiné speciální držáky přesahují částku 20 tisíc korun a jeho pořízení je kvůli pár týdnům v roce finančně nezajímavé.

Zapůjčení kamery včetně tohoto vybavení je pak mnohem výhodnější. Se slevou pro dárce krve je pak cena za pronájem ještě nižší. Například prvodárce může mít set s akční kamerou na 14 dní za pouhých 1500 Kč (sleva 1000 Kč). Pro současné dárce pak 2000 Kč (sleva 500 Kč).

Sleva pro dárce krve

Prvodárci mohou uplatit 40% slevu z ceny pronájmu, současní dárci pak 20%. Stačí jen zadat do rezervačního formuláře slevový kód „prvodárce“ nebo „dárce“.

Kameru včetně bohatého příslušenství si můžete vyzvednout osobně v Praze nebo je možné využít doručení službou PPL po celé ČR. Více informací včetně ceníku najdete na webu www.gopropujcovna.cz, případně telefonicky na čísle 736 458 433.

Poskytovatel:
GoProPujcovna.cz
WWW:
www.gopropujcovna.cz
Ušetříte:
až 40 %
Sdílet:FacebookTwitterEmail

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *