Karlovarský Kraj

MHD v Mariánských Lázních zdarma

Držitelé zlaté Janského medaile mají od 1.9.2018 MHD v Mariánských Lázních zcela zdarma. Dárci krve díky tomu ušetří 2200 Kč ročně.

Sleva až 15 % na půjčení kol – Boží Dar

Půjčovna kol a dalšího sportovního vybavení Yettibike v Božím Daru poskytuje dárcům krve slevu 10 % v sezóně a 15 % mimo sezónu.

Sleva až 15 % na půjčení lyží – Boží Dar

Půjčovna lyží, snowboardů a dalšího sportovního vybavení Yettischool v Božím Daru poskytuje dárcům krve slevu 10 % v sezóně a 15 % mimo sezónu.

Sleva na MHD v Karlových Varech

Držitelé stříbrné nebo zlaté medaile prof. Janského mají roční časovou jízdenku v Karlových Varech za speciální cenu 365 Kč. Dárci krve tak ušetří 2835 Kč ročně.

Sleva na vstupné do Karlovarského městského divadla

Karlovarské městské divadlo nabízí dobrovolným dárcům krve slevu až 40% na vstup a dále vstup zdarma na veřejné generálky.

Sleva na MHD v Sokolově

Dárci krve, kteří jsou držiteli zlaté medaile prof. Janského, mají roční MHD jízdné v Sokolově za speciální cenu 300 Kč. Díky tomu ušetří 2900 Kč ročně.

Sleva na MHD v Aši

Dárci krve, kteří jsou držiteli stříbrné medaile prof. Janského, mají roční MHD jízdné v Aši za speciální cenu 125 Kč. Díky tomu ušetří 2995 Kč ročně.

Sleva na MHD v Chebu

Dárci krve, kteří jsou držiteli stříbrné medaile prof. Janského, mají roční MHD jízdné v Chebu za speciální cenu 175 Kč. Díky tomu ušetří 3025 Kč ročně.