Brno

Hra zdarma v Laser Game Brno

Laser Game Brno nabízí dárcům krve akci 1+1 zdarma. Po zakoupení jedné hry získáte navíc druhou hru zdarma.

Vstup zdarma do Toboga Bongo Brno

Zábavní park Toboga Bongo poskytuje dárcům krve a kostní dřeně vstup 1+1 zdarma. Na ploše 2800 m² najdete zábavu pro celou rodinu za každého počasí.

Vstup zdarma do JumpParku v Brně

JumpPark Brno nabízí dárcům krve vstup 1+1 zdarma. Při návštěvě stačí předložit průkazku dárce. Před návštěvou si rezervujte vstup na konkrétní hodinu.

Sleva 20 % v salónu Masáže Marcela v Brně

Firma Masáže Marcela v Brně nabízí dárcům krve slevu 20 % na všechny druhy masáží. Podmínkou je předložení průkazky dárce krve.

Sleva 100 Kč ve studiu Masáže Daňo v Brně

Brněnské masážní studio Masáže Daňo podporuje dobrovolné dárce krve a nabízí jim slevu 100 Kč na 60 min. masáž dle vlastního výběru.

Sleva 500 Kč na autoškolu Irein

Auto & Moto škola Jan Irein v Brně poskytuje slevu 500 Kč z výše kurzovného pro všechny dárce, kteří v uplynulých 365 dnech bezplatně darovali krev.
Ukončeno

Darování s HC Kometa Brno

HC Kometa Brno dlouhodobě podporuje dobrovolné dárce krve. Darujte krev a získejte podepsané dresy ze speciální edice, vstupenky a další ceny.
Ukončeno

Sleva 20 % v lanovém centru PROUD v Brně

Lanové centrum PROUD v Brně nabízí dárcům krve slevu 20 % na program Sebejištění se skokem + lanovky.
Ukončeno

Sleva 10 % v Infinit Wellness v Brně

Infinit Wellness nabízí dárcům krve slevu ve výši 10 % na služby, nápoje a ubytování v partnerských hotelech. Navíc získáte speciální ceny během Happy Hours. Slevy lze uplatnit ve všech pobočkách Infinit v Brně a v Praze.