Středočeský Kraj

Sleva na bazén Sokolovna v Mladé Boleslavi

Dárci krve mají vstup do bazénu Sokolovna v Mladé Boleslavi za speciální cenu. Sleva se vztahuje na držitele jakékoliv Janského medaile.

Vstup zdarma do ZOO Chleby

Dárci krve nebo krevní plazmy mají vstup do ZOO Chleby zdarma. Stačí předložit průkazku dárce krve a na vstupném ušetříte 170 Kč.

Sleva 20 % na Waiwari thajské masáže

Dárci krve a krevní plazmy mohou využít 20% slevu na Waiwari thajské masáže v Mladé Boleslavi. Slevu lze uplatnit na všechny služby i dárkové poukazy.

Sleva 10 % ve studiu Broken Doll

Studio Broken Doll v Mladé Boleslavi nabízí dárkyním krve 10% slevu na kurz Pole dance a také na permanentku, kterou lze využít na hodiny cvičení.

Sleva na bazén Štěpánka v Mladé Boleslavi

Dárci krve mají vstup do bazénu a wellness Štěpánka v Mladé Boleslavi za speciální cenu. Sleva se vztahuje na držitele jakékoliv Janského medaile.

MHD v Čáslavi zdarma

Držitelé zlaté medaile prof. Janského mají MHD v Čáslavi zcela zdarma. Mohou díky tomu ušetřit 3160 Kč ročně.

MHD v Kutné Hoře zdarma

Držitelé zlaté medaile prof. Janského mají MHD v Kutné Hoře zcela zdarma. Mohou díky tomu ušetřit 3160 Kč ročně.

Sleva 25 % na vstup do městských lázní v Čáslavi

Dárci krve, kteří absolvovali alespoň 20 odběrů, mají nárok na 25% slevu na vstup do městských lázní v Čáslavi. Sleva se vztahuje na bazén, saunu a páru. Aktualizace (13.11.2021): Sleva snížena z 50 % na 25 %

Sleva 20 % na startovném na Miřejovickém půlmaratonu

Dárci krve mají startovné na Miřejovickém půlmaratonu se slevou 20 %. Podmínkou získání slevy je předložení průkazu dobrovolného dárce krve.

MHD v Příbrami zdarma

Dobrovolní dárci krve, kteří jsou držiteli zlaté Janského medaile, mají MHD v Příbrami zcela zdarma. Dárci krve díky tomu mohou ušetřit 3600 Kč ročně.