Liberec

Brazilské espresso v Liberecké pražírně za 15 Kč

Pražírna a prodejna kávy v srdci Liberce nabízí bezpříspěvkovým dárcům krve Brazilské espresso v den odběru za pouhých 15 Kč.

Vstup zdarma do iQLANDIA Liberec

iQLANDIA science center Liberec poskytuje vstup zdarma dárcům krve s počtem odběrů 40 a více. Dárci krve díky tomu ušetří 230 Kč.

Sleva v 2BFit Club Liberec

2BFit Club v Liberci poskytuje dárcům krve slevu ve výši 10 Kč na lekci nebo vstup do fitness. Slevu nelze využít na spinning, jumping a vstup do fitness o víkendu. Slevy se rovněž nevztahují na saunu.

Slevy v Lidových sadech Liberec

Kulturní a společenské centrum Lidové sady Liberec poskytuje všem držitelům medailí prof. Janského slevy 50 až 100% na vstup na vyhlídkovou věž, do Galerie U Rytíře, na koncerty a divadelní představení.

Sleva na Citi Taxi Liberec

City Taxi Liberec nabízí dárcům krve speciální sazbu 25 Kč/km. Standardní sazba je 31 Kč/km. Nutno předložit průkaz dárce spolu s občanským průkazem.

Vstup zdarma do Severočeského muzea v Liberci

Bezpříspěvkoví dárci krve mají vstup do Severočeského muzea v Liberci zcela zdarma. Nutno předložit průkazku dárce krve.

Zdarma hodina plavání v Bazénu Liberec

Při zakoupení vstupenky do Bazénu Liberec dostane dárce krve zdarma hodinu plavání navíc. Stačí na pokladně předložit legitimaci dobrovolného dárce krve.

Sleva 3720 Kč na roční MHD v Liberci

Držitelé zlaté medaile prof. Janského mají roční jízdenku na MHD v Liberci za speciální cenu 1800 Kč. Standardní cena roční jízdenky je 5520 Kč.

Vstup zdarma do ZOO Liberec

Dobrovolní dárci krve mají vstup do ZOO Liberec zdarma. Podmínkou je alespoň jeden odběr za poslední 1 rok a předložení průkazu dárce s dokladem totožnosti.