Liberec

Vstup zdarma do Urban Jump Arény v Liberci

Urban Jump Aréna v Liberci nabízí dárcům krve vstup 1+1 zdarma. Při návštěvě stačí předložit průkazku dárce. Akci lze využít od pondělí do čtvrtka.

Sleva 10 % ve studijním centru BASIC Liberec

Studijní centrum BASIC v Liberci nabízí dárcům krve, kostní dřeně a jejich rodinným příslušníkům 10% slevu na všechny své služby.

Brazilské espresso v Liberecké pražírně za 15 Kč

Pražírna a prodejna kávy v srdci Liberce nabízí bezpříspěvkovým dárcům krve Brazilské espresso v den odběru za pouhých 15 Kč.

Vstup zdarma do iQLANDIA Liberec

iQLANDIA science center Liberec poskytuje vstup zdarma dárcům krve s počtem odběrů 40 a více. Dárci krve díky tomu ušetří 390 Kč.

Sleva v 2BFit Club Liberec

2BFit Club v Liberci poskytuje dárcům krve slevu ve výši 10 Kč na lekci nebo vstup do fitness. Slevu nelze využít na spinning, jumping a vstup do fitness o víkendu. Slevy se rovněž nevztahují na saunu.

Slevy v Lidových sadech Liberec

Kulturní a společenské centrum Lidové sady Liberec poskytuje všem držitelům medailí prof. Janského slevy 50 až 100% na vstup na vyhlídkovou věž, do Galerie U Rytíře, na koncerty a divadelní představení.

Sleva na City Taxi Liberec

City Taxi Liberec nabízí dárcům krve speciální sazbu 25 Kč/km. Standardní sazba je 31 Kč/km. Nutno předložit průkaz dárce spolu s občanským průkazem.

Vstup zdarma do Severočeského muzea v Liberci

Bezpříspěvkoví dárci krve mají vstup do Severočeského muzea v Liberci zcela zdarma. Nutno předložit průkazku dárce krve.

MHD v Liberci zdarma

Držitelé zlaté Janského medaile mají roční MHD jízdenku v Liberci za 990 Kč, držitelé zlatého kříže ČČK 3. třídy a vyšší mají MHD zcela zdarma.

Vstup zdarma do ZOO Liberec

Držitelé zlaté Janského medaile mají vstup do ZOO Liberec zdarma. Ostatní aktivní dárci krve a doprovod držitele zlaté Janského medaile mají vstup za 30 Kč.