Liberecký Kraj

Sleva 20 % v paintball parku Detroit na Liberecku

Paintball park Detroit v Dětřichově u Frýdlantu nabízí dárcům krve a kostní dřeně 20% slevu na zapůjčení vybavení a 200 ks munice.

Brazilské espresso v Liberecké pražírně za 15 Kč

Pražírna a prodejna kávy v srdci Liberce nabízí bezpříspěvkovým dárcům krve Brazilské espresso v den odběru za pouhých 15 Kč.
Ukončeno

Zdarma pro prvních 20 zájemců komplexní analýza těla v Jablonci nad Nisou

Studio Wellness v Jablonci nabízí komplexní analýzu složení těla přístrojem TANITA a rozbor jídelníčku. Zdarma pro prvních 20 zájemců, sleva 1000 Kč pro ostatní.

Vstup zdarma do iQLANDIA Liberec

iQLANDIA science center Liberec poskytuje vstup zdarma dárcům krve s počtem odběrů 40 a více. Dárci krve díky tomu ušetří 230 Kč.

Vstup zdarma do Muzea hraček v Jablonci

Muzeum hraček v Jablonci nad Nisou podporuje dobrovolné dárce krve. Držitelé zlaté Janského plakety mají vstup zcela zdarma.

Sleva 15 % na wellness – Studio Fit Jablonec

Studio Fit v Jablonci nad Nisou nabízí dárcům krve 15% slevu na wellness, funkční trénink a kávu zdarma k jakémukoliv jídlu.

Vstup zdarma do sportovního centra Cardiofitness

Sportovní centrum Cardiofitness v Jablonci odměňuje dobrovolné dárce krve. Za každý odběr krve nebo třetí odběr plazmy získáte volný vstup.

Sleva v 2BFit Club Liberec

2BFit Club v Liberci poskytuje dárcům krve slevu ve výši 10 Kč na lekci nebo vstup do fitness. Slevu nelze využít na spinning, jumping a vstup do fitness o víkendu. Slevy se rovněž nevztahují na saunu.

Slevy v Lidových sadech Liberec

Kulturní a společenské centrum Lidové sady Liberec poskytuje všem držitelům medailí prof. Janského slevy 50 až 100% na vstup na vyhlídkovou věž, do Galerie U Rytíře, na koncerty a divadelní představení.

Sleva 5 až 25% v prodejně barev Spectrum Franěk

Firma Spectrum Franěk nabízí slevy 5 až 25% bezpříspěvkovým dárcům krve po předložení průkazu dárce s posledním odběrem, který není starší než 6 měsíců.