Liberecký Kraj

Sport v Jablonci se slevou nebo zdarma

Sport Jablonec nad Nisou, s.r.o. ve spolupráci s ČČK nabízí dárcům krve vstup do bazénu, sauny a fitness se slevou nebo dokonce zcela zdarma.

Sleva 10 % ve studijním centru BASIC Liberec

Studijní centrum BASIC v Liberci nabízí dárcům krve, kostní dřeně a jejich rodinným příslušníkům 10% slevu na všechny své služby.

Zdravý dortík s 30% slevou – bistRAWveg Liberec

BistRAWveg nabízí dárcům krve v den odběru zdravý dortík s 30% slevou. Stačí předložit průkazku dárce krve a občanský průkaz.

Sleva 20 % v paintball parku Detroit na Liberecku

Paintball park Detroit v Dětřichově u Frýdlantu nabízí dárcům krve a kostní dřeně 20% slevu na zapůjčení vybavení a 200 ks munice.

Brazilské espresso v Liberecké pražírně za 15 Kč

Pražírna a prodejna kávy v srdci Liberce nabízí bezpříspěvkovým dárcům krve Brazilské espresso v den odběru za pouhých 15 Kč.

Vstup zdarma do iQLANDIA Liberec

iQLANDIA science center Liberec poskytuje vstup zdarma dárcům krve s počtem odběrů 40 a více. Dárci krve díky tomu ušetří 260 Kč.

Vstup zdarma do Muzea hraček v Jablonci

Muzeum hraček v Jablonci nad Nisou podporuje dobrovolné dárce krve. Držitelé zlaté Janského medaile mají vstup zcela zdarma.

Sleva 15 % na wellness – Studio Fit Jablonec

Studio Fit v Jablonci nad Nisou nabízí dárcům krve 15% slevu na wellness, funkční trénink a kávu zdarma k jakémukoliv jídlu.

Vstup zdarma do sportovního centra Cardiofitness

Sportovní centrum Cardiofitness v Jablonci odměňuje dobrovolné dárce krve. Za každý odběr krve nebo třetí odběr plazmy získáte volný vstup.

Sleva v 2BFit Club Liberec

2BFit Club v Liberci poskytuje dárcům krve slevu ve výši 10 Kč na lekci nebo vstup do fitness. Slevu nelze využít na spinning, jumping a vstup do fitness o víkendu. Slevy se rovněž nevztahují na saunu.