Královéhradecký Kraj

Vstup zdarma do Toboga Tongo Hradec Králové

Zábavní park Toboga Tongo poskytuje dárcům krve a kostní dřeně vstup 1+1 zdarma. Na ploše 2900 m² najdete zábavu pro celou rodinu za každého počasí.

Vstup zdarma do bazénu v Hradci Králové

Držitelé zlaté Janského medaile a vyššího ocenění mají o víkendech vstup do 50m plaveckého bazénu v Hradci Králové zdarma. Pobyt není časově omezen.

Vstup zdarma na pohádkové Staré Hrady u Jičína

Hrad a zámek Staré Hrady podporuje dárce krve a kostní dřeně. Při zakoupení dětské a dospělé vstupenky získáte další dospělou vstupenku zcela zdarma.

Sleva 10 % na služby Life STYLE Studia v Trutnově

Life STYLE Studio v Trutnově nabízí dobrovolným dárcům krve slevu 10 % na výživové poradenství a kurzy snižování nadváhy ve spolupráci se společností STOB.

Sleva až 30 % na IT služby společnosti Integrum

Společnost Integrum z Hradce Králové poskytuje dárcům krve slevu až 30 % na kurzy práce s PC, ICT služby, servic PC a záchranu dat.

Sleva na bazén a saunu ve Všestarech

Dobrovolní dárci krve mají bazén a saunu ve Všestarech za speciální cenu. Sleva se vztahuje jak na jednotlivé vstupné, tak na předplatné. Podmínkou je předložení legitimace dobrovolného dárce krve.

Sleva na MHD v Hradci Králové

Držitelé zlatého kříže ČČK III. třídy mají roční MHD jízdné v Hradci Králové za speciální cenu 500 Kč. Dárci díky tomu ušetří 4800 Kč ročně.
Ukončeno

Očkování pro studenty zdarma od FN Hradec Králové

Studenti, kteří darují krevní plazmu ve FN Hradec Králové mohou získat zdarma očkování proti klíšťové encefalitidě nebo meningokokové infekci.