Praha

Sleva 700 Kč na brýle v První Optice

Síť poboček První Optiky v Praze nabízí dárcům krve slevu ve výši 700 Kč na brýle. Navíc je možné využít i 50% slevu na obroučky a měření zraku zdarma.

MHD v Praze zdarma

Město Praha poskytuje roční MHD zdarma čerstvým nositelům Zlatých křížů ČČK a Plakety Dar krve – dar života. Dárci krve díky tomu ušetří 3650 Kč.

Vstup zdarma do Toboga Fantasy Praha

Zábavní park Toboga Fantasy poskytuje dárcům krve a kostní dřeně vstup 1+1 zdarma. Na ploše 6000 m² najdete zábavu pro celou rodinu za každého počasí.

Sleva 20 % na úklidové služby v Praze

Firma Johnny Production nabízí dárcům krve, krevní plazmy a kostní dřeně 20% slevu na úklidové služby v Praze.

Sleva 10 % na únikovou hru Door Z v Praze

Door Z poskytuje dárcům krve a kostní dřeně slevu 10 % na originální únikové hry založené na filmech Hanebný pancharti a Dannyho Parťáci.

Sleva 30 % na vstup do Krokodýlí ZOO v Praze

Krokodýlí ZOO Praha poskytuje dárcům krve a kostní dřeně slevu 30 % na vstupné. Přijďte se podívat do Holešovic na unikátní expozici živých krokodýlů.

Sleva 20 % na služby tiskárny v Praze

Firma Jiří Brůna JB, specialista na malonákladový ofsetový tisk, nabízí dárcům krve, krevních složek a kostní dřeně slevu 20 %.

Sleva 25 % v autoservisu NUBO CAR v Praze

Autoservis NUBO CAR, zaměřující se na opravárenské služby pro vozidla Hyundai a Kia, nabízí dárcům krve a kostní dřeně slevy až 25 % na hodinové sazby.

Sleva 30 % na služby realitní společnosti Stereo reality

Společnost Stereo reality nabízí dárcům krve, kostní dřeně a jejich rodinným příslušníkům slevu 30 % na ALL INCLUSIVE servis společnosti.

Vstup zdarma do JumpParku v Praze

JumpPark Praha nabízí dárcům krve vstup 1+1 zdarma. Při návštěvě stačí předložit průkazku dárce. Před návštěvou si rezervujte vstup na konkrétní hodinu.