Praha

Vyvážená snídaně zdarma

Studio Wellness v Praze nabízí v rámci projektu „Snídejte zdravě“ balíček vyvážené snídaně na 3 dny zcela zdarma. Počet vzorků je omezen.
Ukončeno

Zdarma wellness analýza složení těla

Studio Wellness v Praze nabízí zdarma analýzu složení těla přístrojem TANITA. Navíc můžete získat 70% slevu na odbornou konzultaci a rozbor jídelníčku.

Sleva 20 % na úklidové služby v Praze

Firma Johnny Production nabízí dárcům krve, krevní plazmy a kostní dřeně 20% slevu na úklidové služby v Praze.
Ukončeno

Dioptrické obroučky za 990 Kč – První Optika Praha

Pražská síť optik První Optika nabízí dárcům krve všechny dioptrické obroučky za 990 Kč a navíc odborné měření zraku zcela zdarma.
Ukončeno

Zdarma pro prvních 20 zájemců komplexní analýza těla v Praze

Studio Wellness v Praze nabízí analýzu složení těla přístrojem TANITA a rozbor jídelníčku. Zdarma pro prvních 20 zájemců, sleva 1000 Kč pro ostatní.

Sleva 10% na únikovou hru Door Z v Praze

Door Z poskytuje dárcům krve a kostní dřeně slevu 10% na originální únikové hry založené na filmech Hanebný pancharti a Dannyho Parťáci.

Sleva 30% na vstup do Krokodýlí ZOO v Praze

Krokodýlí ZOO Praha poskytuje dárcům krve a kostní dřeně slevu 30% na vstupné. Přijďte se podívat do Holešovic na unikátní expozici živých krokodýlů.

Sleva 20% na služby tiskárny v Praze

Firma Jiří Brůna JB, specialista na malonákladový ofsetový tisk, nabízí dárcům krve, krevních složek a kostní dřeně slevu 20%.

Sleva 25% v autoservisu NUBO CAR v Praze

Autoservis NUBO CAR, zaměřující se na opravárenské služby pro vozidla Hyundai a Kia, nabízí dárcům krve a kostní dřeně slevy až 25% na hodinové sazby.

Sleva 30% na služby realitní společnosti Stereo reality

Společnost Stereo reality nabízí dárcům krve, kostní dřeně a jejich rodinným příslušníkům slevu 30% na ALL INCLUSIVE servis společnosti.