Praha

Sleva 20 % na úklidové služby v Praze

Firma Johnny Production nabízí dárcům krve, krevní plazmy a kostní dřeně 20% slevu na úklidové služby v Praze.

Sleva 10% na únikovou hru Door Z v Praze

Door Z poskytuje dárcům krve a kostní dřeně slevu 10% na originální únikové hry založené na filmech Hanebný pancharti a Dannyho Parťáci.

Sleva 30% na vstup do Krokodýlí ZOO v Praze

Krokodýlí ZOO Praha poskytuje dárcům krve a kostní dřeně slevu 30% na vstupné. Přijďte se podívat do Holešovic na unikátní expozici živých krokodýlů.

Sleva 20% na služby tiskárny v Praze

Firma Jiří Brůna JB, specialista na malonákladový ofsetový tisk, nabízí dárcům krve, krevních složek a kostní dřeně slevu 20%.

Sleva 25% v autoservisu NUBO CAR v Praze

Autoservis NUBO CAR, zaměřující se na opravárenské služby pro vozidla Hyundai a Kia, nabízí dárcům krve a kostní dřeně slevy až 25% na hodinové sazby.

Sleva 30% na služby realitní společnosti Stereo reality

Společnost Stereo reality nabízí dárcům krve, kostní dřeně a jejich rodinným příslušníkům slevu 30% na ALL INCLUSIVE servis společnosti.

Vstup zdarma do JumpParku v Praze

JumpPark Praha nabízí dárcům krve vstup 1+1 zdarma. Při návštěvě stačí předložit průkazku dárce. Před návštěvou si rezervujte vstup na konkrétní hodinu.

Sleva 60% na procházku strašidelnou Prahou

Portál StrasidelnaPraha.cz nabízí dárcům krve a kostní dřeně a jejich rodinným příslušníkům speciální slevu 60% na všechny skupinové procházky.

Sleva 1000 Kč na autoškolu HeKu v Praze

Autoškola HeKu v Praze podporuje dárce krve a poskytuje jim slevu 1000 Kč na kurzy skupiny B. Podmínkou získání slevy je předložení průkazky dárce krve.

Vstupenka zdarma do Premiere Cinemas Praha Hostivař

Multikino Premiere Cinemas Praha Hostivař podporuje dárce krve. Každou středu dostanete po zakoupení jedné nezlevněné vstupenky druhou vstupenku zdarma.