Ostrava

Sleva 20% ve studiu EOS OPTIK v Ostravě

Oční studio EOS OPTIK v Ostravě nabízí dárcům krve slevu 20%. Podmínkou získání slevy je předložení průkazu dárce krve.

Sleva 100 Kč v Decathlonu v Ostravě

Decathlon nabízí dárcům poukaz na slevu 100 Kč při nákupu nad 500 Kč. Poukaz získáte po odběru krevních destiček v odběrovém místě FN Ostrava v Avionu.
Ukončeno

Vstup zdarma do fitness Slender You v Ostravě

Fitness Slender You nabízí dárcům krve jednorázové vstupy zdarma. Lze využít na posilovnu, rekondiční stoly, rolletic, infrasaunu a lymfodrenáž.

Studio Leo Ostrava – vstup zdarma

Studio Lea v Ostravě nabízí dárcům krve jednorázový vstup do kardiozóny zdarma – power plate, rolletic, běžecký pás, crosstrenažér.

Náramek s označením krevní skupiny od FN Ostrava

Krevní centrum FN Ostrava daruje dobrovolným dárcům krve náramek s označením jejich krevní skupiny. Náramek obdržíte v evidenci dárců při druhém odběru.
Ukončeno

Sleva 8% v ADO Autodružstvu

ADO Autodružstvo podporuje dárce krve a krevních složek. Po odběru v krevním centru FN Ostrava mohou dárci získat voucher na 8% slevu na veškeré opravy a náhradní díly na vozů Škoda i jiných automobilů.
Ukončeno

Poukázka 200 Kč na nákup v Avion Shopping Parku v Ostravě

Pokud přivedete do FN Ostrava prvodárce krve nebo darujete plazmu či krevní destičky, získáte dárkový poukaz v hodnotě 200 Kč na nákup v Avion Shopping Parku.
Ukončeno

Vstup zdarma a další sleva v Laser Aréně Ostrava

Noví dárci krve obdrží po odběru v Krevním centru FN Ostrava voucher na vstup zdarma do Laser Arény v Ostravě. Stálí dárci krve mají slevu 15%. Nutno předložit průkaz dobrovolného dárce krve.
Ukončeno

Sleva na kuželky a bowling v Zuzana Bowling

Zábavní centrum Zuzana Bowling v Ostravě věnuje prvodárcům slevové kupóny na kuželky a bowling. Tyto kupóny budou dostávat noví dárci při první návštěvě Krevního centra FN Ostrava.

Týden zdarma a sleva 10% na členství v Contours Fitness Ostrava

Contours Fitness pro ženy v Ostravě nabízí dárkyním krve týdenní vstup zdarma. Navíc můžete využít slevu 10% na jakékoli členství (3, 6, 12 a 24 měsíců). Pro uplatnění slevy stačí předložit průkaz dárce krve.