Ostrava

Sleva 15 % v Kafekrámku Čerstvý Boby

Ostravský Kafekrámek Čerstvý Boby podporuje dárce krve. Na jakoukoliv kávu s sebou získáte 15% slevu. Navštivte prodejnu výběrové kávy v centru Ostravy.

Sleva 20 % ve studiu EOS OPTIK v Ostravě

Oční studio EOS OPTIK v Ostravě nabízí dárcům krve slevu 20 %. Podmínkou získání slevy je předložení průkazu dárce krve.

Sleva 100 Kč v Decathlonu v Ostravě

Decathlon nabízí dárcům poukaz na slevu 100 Kč při nákupu nad 500 Kč. Poukaz získáte po odběru krevních destiček v odběrovém místě FN Ostrava v Avionu.

Náramek s označením krevní skupiny od FN Ostrava

Krevní centrum FN Ostrava daruje dobrovolným dárcům krve náramek s označením jejich krevní skupiny. Náramek obdržíte v evidenci dárců při druhém odběru.

Týden zdarma a sleva 10 % na členství v Contours Fitness Ostrava

Contours Fitness pro ženy v Ostravě nabízí dárkyním krve týdenní vstup zdarma. Navíc můžete využít slevu 10 % na jakékoli členství (3, 6, 12 a 24 měsíců). Pro uplatnění slevy stačí předložit průkaz dárce krve.

Sleva 20 % v McDonald’s v Ostravě

Restaurace McDonald’s v Avion Shopping Parku v Ostravě nabízí dárcům krve 20% slevu. Stačí pouze předložit legitimaci dobrovolného dárce krve.

Sleva 10 % na vstup do saunového světa Sauna 365 v Ostravě

Saunový svět Sauna 365 poskytuje dárcům krve slevu 10 % na vstup (pára, finská sauna, bio sauna, saltair, vířivka). Slevový poukaz si můžete vyzvednout při odběru krve nebo plazmy v Krevním centru FN Ostrava.

Nápoj zdarma pro nové dárce ve Starbucks v Ostravě

Každý nový dárce krve obdrží po odběru v Krevním centru FN Ostrava poukaz od firmy Starbucks na jeden nápoj zdarma.

Volná vstupenka na FC Baník Ostrava

FC Baník Ostrava dlouhodobě podporuje dobrovolné dárcovství krve v Krevním centru Fakultní nemocnice Ostrava. Klub poskytuje Krevnímu centru 100 volných vstupenek na každý zápas hraný na Bazalech. O této akci se informujte v Krevním centru FN Ostrava – Poruba.
Ukončeno

Vstup zdarma do fitness Slender You v Ostravě

Fitness Slender You nabízí dárcům krve jednorázové vstupy zdarma. Lze využít na posilovnu, rekondiční stoly, rolletic, infrasaunu a lymfodrenáž.