Olomouc

Sleva na MHD v Olomouci

Držitelé zlaté Janského medaile mají roční MHD jízdenku v Olomouci, tzv. Kapka Pas za 365 Kč. Standardní cena roční jízdenky je 3200 Kč.

Vstupenka zdarma do Premiere Cinemas Olomouc

Multikino Premiere Cinemas Olomouc podporuje dárce krve. Každou středu dostanete po zakoupení jedné nezlevněné vstupenky druhou vstupenku zdarma.

Sleva až 35 % na služby fyzioterapeutky v Olomouci

Bc. Martina Kopečná nabízí dárcům krve slevu až 35 % na služby fyzioterapeutky, fitness kouče a specialistky na vnější a vnitřní výživu.

Sleva v Cocktail Bar Osa Olomouc

Cocktail Bar Osa v Olomouci nabízí všem dárcům krve slevu 15 % na koktejly bez omezení počtu nebo slevu 10 % na celý účet.

Volná vstupenka na Floru Olomouc

Výstaviště Flora Olomouc podporuje dobrovolné dárce krve a každoročně nabízí volné vstupenky na jarní Floru. Vstupenky rozdává transfuzní oddělení FN Olomouc.
Ukončeno

Sleva v Aquaparku Olomouc

Aquapark Olomouc nabízí dárcům krve slevu 60 Kč na vstup. Slevové poukazy jsou k vyzvednutí v kanceláři dárců FN Olomouc.
Ukončeno

Sleva 15 % na jazykové kurzy v Olomouci

Jazyková škola Transperfect nabízí dárcům krve 15% slevu na jazykové kurzy. Slevový kupón si můžete vyzvednout v kanceláři dárců krve ve FN Olomouc.
Ukončeno

Sleva 10 % v Salonu Lucie v Olomouci

Salon Lucie v Olomouci nabízí dárcům krve slevu 10 % na služby, které zahrnují manikúru, modeláž nehtů, pedikúru a kadeřnictví.
Ukončeno

Sleva 10 % v Restauraci Podkova v Olomouci

Restaurace Podkova v Olomouci nabízí dárcům krve poukaz na 10% slevu. Poukaz si můžete vyzvednout v kanceláři dárců krve ve FN Olomouc.
Ukončeno

Sleva ve studiu Masáže Olomouc

Studio Masáže Olomouc nabízí všem dárcům krve slevu 100 Kč na masáž zad a šíje, nebo slevu 10% na ostatní služby.