Olomouc

Sleva 15 % na jazykové kurzy v Olomouci

Jazyková škola Transperfect nabízí dárcům krve 15% slevu na jazykové kurzy. Slevový kupón si můžete vyzvednout v kanceláři dárců krve ve FN Olomouc.

Sleva 10 % v Salonu Lucie v Olomouci

Salon Lucie v Olomouci nabízí dárcům krve slevu 10 % na služby, které zahrnují manikúru, modeláž nehtů, pedikúru a kadeřnictví.

Sleva 10 % v Restauraci Podkova v Olomouci

Restaurace Podkova v Olomouci nabízí dárcům krve poukaz na 10% slevu. Poukaz si můžete vyzvednout v kanceláři dárců krve ve FN Olomouc.

Sleva ve studiu Masáže Olomouc

Studio Masáže Olomouc nabízí všem dárcům krve slevu 100 Kč na masáž zad a šíje, nebo slevu 10% na ostatní služby.

Zapůjčení koloběžek 2+1 zdarma v Olomouci

RideOn nabízí dárcům krve poukaz na zapůjčení koloběžek 2+1 zdarma. Poukaz si můžete vyzvednout v kanceláři dárců krve ve FN Olomouc.

Sleva na MHD v Olomouci

Držitelé zlaté Janského medaile mají nárok na roční MHD jízdenku v Olomouci, tzv. Kapka Pas za cenu 300 Kč. Standardní cena roční jízdenky činí 3200 Kč.

Sleva 500 Kč na brýlové obruby – Optika ToDo

Optika ToDo v Olomouci nabízí dárcům krve slevu 500 Kč na nákup brýlových obrub. Poukaz je k vyzvednutí v kanceláři dárců krve ve FN Olomouc.

Sleva 10 % v Restauraci Roxbury v Olomouci

Restaurace Roxbury nabízí dárcům krve slevu 10 % z odpoledního menu od 14 hodin. Stačí pouze předložit legitimaci dárce krve.

Sleva 15 % na cvičení – Studio Flabélos Olomouc

Studio Flabélos v Olomouci poskytuje dárcům krve slevu 15 % při zakoupení jakékoliv permanentky na cvičení.

Vstupenka zdarma do Premiere Cinemas Olomouc

Multikino Premiere Cinemas Olomouc podporuje dárce krve. Každou středu dostanete po zakoupení jedné nezlevněné vstupenky druhou vstupenku zdarma.