Olomouc

Sleva 15 % na jazykové kurzy v Olomouci

Jazyková škola Transperfect nabízí dárcům krve 15% slevu na jazykové kurzy. Slevový kupón si můžete vyzvednout v kanceláři dárců krve ve FN Olomouc.

Sleva ve studiu Masáže Olomouc

Studio Masáže Olomouc nabízí všem dárcům krve slevu 100 Kč na masáž zad a šíje, nebo slevu 10% na ostatní služby.

Zapůjčení koloběžek 2+1 zdarma v Olomouci

RideOn nabízí dárcům krve poukaz na zapůjčení koloběžek 2+1 zdarma. Poukaz si můžete vyzvednout v kanceláři dárců krve ve FN Olomouc.

Sleva na MHD v Olomouci

Držitelé zlaté Janského medaile mají roční MHD jízdenku v Olomouci, tzv. Kapka Pas za 300 Kč. Standardní cena roční jízdenky je 2950 Kč.

Sleva 500 Kč na brýlové obruby – Optika ToDo

Optika ToDo v Olomouci nabízí dárcům krve slevu 500 Kč na nákup brýlových obrub. Poukaz je k vyzvednutí v kanceláři dárců krve ve FN Olomouc.

Sleva 10 % v Restauraci Roxbury v Olomouci

Restaurace Roxbury nabízí dárcům krve slevu 10 % z odpoledního menu od 14 hodin. Stačí pouze předložit legitimaci dárce krve.

Vstupenka zdarma do Premiere Cinemas Olomouc

Multikino Premiere Cinemas Olomouc podporuje dárce krve. Každou středu dostanete po zakoupení jedné nezlevněné vstupenky druhou vstupenku zdarma.

Sleva až 25 % na sportovní vybavení od Tempish.cz

Firma Tempish z Olomouce nabízí dárcům krve slevu na sportovní vybavení. Prvodárci mají nárok na slevu 25 % a ostatní dárci získají slevu 15 %.

Poukaz na kosmetické poradenství od Studia Visage Olomouc

Nově otevřené kosmetické Studio Visage v Olomouci věnuje dárcům krve dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč na kosmetické poradenství.

Sleva až 35 % na služby fyzioterapeutky v Olomouci

Bc. Martina Kopečná nabízí dárcům krve slevu až 35 % na služby fyzioterapeutky, fitness kouče a specialistky na vnější a vnitřní výživu.