Jablonec nad Nisou

Sport v Jablonci se slevou nebo zdarma

Sport Jablonec nad Nisou, s.r.o. ve spolupráci s ČČK nabízí dárcům krve vstup do bazénu, sauny a fitness se slevou nebo dokonce zcela zdarma.

Vstup zdarma do Muzea hraček v Jablonci

Muzeum hraček v Jablonci nad Nisou podporuje dobrovolné dárce krve. Držitelé zlaté Janského medaile mají vstup zcela zdarma.

Vstup zdarma do sportovního centra Cardiofitness

Sportovní centrum Cardiofitness v Jablonci odměňuje dobrovolné dárce krve. Za každý odběr krve nebo třetí odběr plazmy získáte volný vstup.

Volná vstupenka na FK BAUMIT Jablonec

Dárci krve mají nárok na volnou vstupenku na domácí fotbalové utkání FK BAUMIT Jablonec. Vstupenku můžete získat vždy na první utkání následující po posledním odběru krve.

Sleva na MHD v Jablonci nad Nisou

Držitelé zlaté medaile prof. Janského mají roční jízdenku na MHD v Jablonci nad Nisou za speciální cenu 120 Kč. Standardní cena roční jízdenky je 3650 Kč.
Ukončeno

Sleva 15 % na wellness – Studio Fit Jablonec

Studio Fit v Jablonci nad Nisou nabízí dárcům krve 15% slevu na wellness, funkční trénink a kávu zdarma k jakémukoliv jídlu.
Ukončeno

Sleva 5 až 25 % v prodejně barev Spectrum Franěk

Firma Spectrum Franěk nabízí slevy 5 až 25 % bezpříspěvkovým dárcům krve po předložení průkazu dárce s posledním odběrem, který není starší než 6 měsíců.