Jihomoravský Kraj

Vstupenka zdarma do Wikylandu v Modřicích u Brna

Wikyland nabízí dárcům krve a krevní plazmy poukaz na vstup 1+1 zdarma. Poukaz si můžete vyzvednout v šatně transfuzního oddělení FN Brno.

Vstup zdarma do JumpParku v Brně

JumpPark Brno nabízí dárcům krve vstup 1+1 zdarma. Při návštěvě stačí předložit průkazku dárce. Před návštěvou si rezervujte vstup na konkrétní hodinu.
Ukončeno

Vstup 2 za cenu 1 do Aquaparku a Wellness Kuřim

Transfuzní oddělení FN Brno a Wellness Kuřim připravili pro dárce krve akční vstupné 2 za cenu 1 do aquaparku nebo fitness centra.

Darování s HC Kometa Brno

HC Kometa Brno dlouhodobě podporuje dobrovolné dárce krve. Darujte krev a získejte podepsané dresy ze speciální edice, vstupenky a další ceny.

Sleva 20% v salónu Masáže Marcela v Brně

Firma Masáže Marcela v Brně nabízí dárcům krve slevu 20% na všechny druhy masáží. Podmínkou je předložení průkazky dárce krve.

Sleva 100 Kč ve studiu Masáže Daňo v Brně

Brněnské masážní studio Masáže Daňo podporuje dobrovolné dárce krve a nabízí jim slevu 100 Kč na 60 min. masáž dle vlastního výběru.
Ukončeno

Sleva 20% v lanovém centru PROUD v Brně

Lanové centrum PROUD v Brně nabízí dárcům krve slevu 20% na program Sebejištění se skokem + lanovky.
Ukončeno

Sleva 10% v Infinit Wellness v Brně

Infinit Wellness nabízí dárcům krve slevu ve výši 10% na služby, nápoje a ubytování v partnerských hotelech. Navíc získáte speciální ceny během Happy Hours. Slevy lze uplatnit ve všech pobočkách Infinit v Brně a v Praze.
Ukončeno

Příspěvek 100 Kč za každý odběr pro obyvatele obce Jezeřany-Maršovice

Obyvatelé obce Jezeřany-Maršovice obdrží od obce finanční příspěvek ve výši 100 Kč za každý bezpříspěvkový odběr krve absolvovaný v letech 2011 až 2013.

MHD ve Znojmě zdarma

Držitelé zlaté Janského plakety mají MHD ve Znojmě zcela zdarma. Dárci krve díky tomu ušetří 2880 Kč ročně.