Vstup zdarma na pohádkové Staré Hrady u Jičína

Logo Hrad a Zámek Staré Hrady

Hrad a zámek Staré Hrady podporuje dárce krve a kostní dřeně. Při zakoupení dětské a dospělé vstupenky získáte další dospělou vstupenku zcela zdarma.

Pro získání vstupenky zdarma stačí na pokladně předložit průkazku dárce krve nebo kostní dřeně, případně potvrzení o vstupu do registru dárců kostní dřeně.

Pohádkové Staré Hrady jsou domovem mnoha pohádkových bytostí. Bydlí tu krásné princezny, čerti, vodníci, loupežníci a dokonce i obr s drakem. Najdete tu ale i spousty skřítků, strašidel, čarodějů, čarodějnic a mnoho dalších prapodivných pohádkových bytůstek. Když se je pokusíte všechny spočítat, dostanete se k neuvěritelnému číslu 350. Celému pohádkovému království velí nejvyšší pohádkový čaroděj Archibald I.

Staré Hrady - vstup zdarma pro dárce krve a kostní dřeně

Můžete si vybrat ze tří pohádkových okruhů. Hradem vás od sklepa až po půdu provede třeba krásná princezna, rozpustilá vodnice či dokonce skutečná čarodějnice nebo čertice. A nudit se s nimi rozhodně nebudete! Čeká vás například lekce čarodějného létání a spousta pohádkových kamarádů, hádanek, soutěží a her.

Hrad a zámek Staré Hrady je ideálním místem pro celoroční výlety pro děti i dospělé.

Poskytovatel:
Hrad a zámek Staré Hrady
Adresa:
Staré Hrady 1, 507 23 Libáň
WWW:
www.starehrady.cz
Ušetříte:
115 Kč
Sdílet:FacebookTwitterGoogle+Email

2 komentáře

  1. Markéta Kovrzková 10.2.2017, 16:30

    Odpovědět

    • ProDarce.cz 20.2.2017, 13:07

      Odpovědět

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *