Moravskoslezský Kraj

Sleva 15 % v Kafekrámku Čerstvý Boby

Ostravský Kafekrámek Čerstvý Boby podporuje dárce krve. Na jakoukoliv kávu s sebou získáte 15% slevu. Navštivte prodejnu výběrové kávy v centru Ostravy.

Sleva až 15 % ve Vista Optik Nový Jičín

Vista Optik Nový Jičín poskytuje dárcům krve a kostní dřeně slevu 15 % na dioptrické brýle a 10 % na sluneční brýle a ostatní sortiment.

Sleva na lyžování ve ski areálu Kociánka

Lyžařský areál Kociánka Ostrava nabízí dárcům krve celodenní jízdné za 100 Kč. Vouchery si můžete vyzvednout po odběru v Krevním centrum FN Ostrava.

Sleva 20 % ve studiu EOS OPTIK v Ostravě

Oční studio EOS OPTIK v Ostravě nabízí dárcům krve slevu 20 %. Podmínkou získání slevy je předložení průkazu dárce krve.

Sleva 20 % ve studiu EOS OPTIK v Karviné

Oční studio EOS OPTIK v Karviné nabízí dárcům krve slevu 20 %. Podmínkou získání slevy je předložení průkazu dárce krve.

Sleva 10 % na vstup do Wellness centra Bruntál

Wellness centrum Bruntál poskytuje slevu 10 % dárcům krve, kteří jsou držiteli jakékoliv medaile prof. Janského a jsou registrováni u Transfuzní služby a.s.

Sleva 10 % od CK Atis Bruntál

CK Atis v Bruntále poskytuje slevu 10 % dárcům krve, kteří jsou držiteli jakékoli medaile prof. Janského a jsou registrovaní u Transfuzní služby a.s.

Náramek s označením krevní skupiny od FN Ostrava

Krevní centrum FN Ostrava daruje dobrovolným dárcům krve náramek s označením jejich krevní skupiny. Náramek obdržíte v evidenci dárců při druhém odběru.

MHD v Havířově zdarma

Držitelé zlaté Janského medaile a vyššího ocenění ČČK mají MHD v Havířově na rok zdarma. Dárci krve díky tomu ušetří 3120 Kč.

Sleva na MHD v Opavě

Dobrovolní dárci krve mají nárok na zvýhodněné roční MHD jízdné v Opavě za cenu 600 Kč. Dárci díky tomu ušetří 4248 Kč ročně.