Zdarma měsíční členství v Klubu Pánů z Ponožkovic

Logo Ponožkovice

Klub Pánů z Ponožkovic nabízí dárcům krve za uskutečněný odběr jeden měsíc ponožkového členství zdarma. Tento benefit lze využít dvakrát ročně.

Co je Klub Pánů z Ponožkovic?

Věříme, že barevný svět je hezčí. My k němu přispíváme tím, že každý měsíc zasíláme členům do schránky jeden pár pestrobarevných ponožek, které vyrábíme u nás v Čechách.

Klub Pánů z Ponožkovic sdružuje všechny, kdož chtějí oslavovat rozmanitost, pestrost a kreativitu, protože věří, že do života přináší radost, poutavost a nadhled. Klub se snaží tyto hodnoty reprezentovat prostřednictvím věci tak běžné, jako jsou ponožky, a každý měsíc navrhuje nový, unikátní ponožkový exemplář.

Členství v klubu lze pořídit buď přímo pro sebe, nebo jako dárek pro někoho, komu chcete udělat radost nikoliv jednou, ale každý měsíc.

Banner Ponožkovice

Sleva pro dárce krve

Měsíc členství zdarma je možné získat vždy při zakoupení nového členství nebo při prodloužení stávajícího. O měsíc zdarma lze prodloužit také členství, které bude zakoupeno dárcem jako dárek.

O měsíc členství zdarma požádejte po vytvoření objednávky emailem na info@ponozkovice.cz a připojte foto své dárcovské legitimace s datem odběru, případně potvrzení o provedení odběru, které není starší 30 dnů. Tuto slevu je možné využít 2x ročně.

Poskytovatel:
Klub Pánů z Ponožkovic
WWW:
www.ponozkovice.cz
Ušetříte:
220 Kč
Sdílet:FacebookTwitterEmail

4 komentáře

 1. Petr 23.4.2021, 19:11

  Odpovědět

  • Jiří 4.2.2022, 20:06

   Odpovědět

 2. Jiří 31.3.2022, 22:29

  Odpovědět

 3. ProDarce.cz 9.4.2022, 22:04

  Odpovědět

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *