Vstup zdarma do Toboga Fantasy Praha

Logo Toboga Fantasy Praha

Zábavní park Toboga Fantasy poskytuje dárcům krve a kostní dřeně vstup 1+1 zdarma. Na ploše 6000 m² najdete zábavu pro celou rodinu za každého počasí.

Co je Toboga Fantasy?

Toboga Fantasy v Praze na Zličíně je obrovská herna s mnoha atrakcemi pro děti i dospělé. Toto zábavní centrum patří díky svým atrakcím a rozloze mezi největší indoor zábavní centra v České republice.

V hale na ploše přes 6000 m² se nachází více než 100 atrakcí, které nabízejí nezapomenutelné zážitky pro děti i dospělé. Každá věková skupina si tu přijde na své.

Toboga Fantasy Praha - vstup zdarma pro dárce krve a kostní dřeně

Pro nejmenší děti je k dispozici Fun Park s trampolínami, skluzavkami, bazén s míčky, lego a mnoho dalšího. Na příznivce lezení čeká horolezecká stěna, lanové centrum a pavoučí věž.

Milovníky klouzání určitě potěší tobogány, bobová dráha, tubing a obří skluzavka, která vede dvěma patry. Starší děti se mohou těšit na koule Bumper Balls, Jump Park, elektrická autíčka, Shot arénu, multifunkční hřiště na fotbal, basket a mnoho dalšího.

Toboga Fantasy je také ideálním místem pro pořádání dětských narozeninových oslav.

Vstupenka zdarma pro dárce krve a kostní dřeně

Dárci krve a kostní dřeně mohou získat vstup 1+1 zdarma. Po zakoupení celodenní vstupenky získáte druhou vstupenku ve stejné nebo nižší hodnotě zdarma. Podmínkou je předložení průkazky dárce krve nebo kostní dřeně, případně potvrzení o vstupu do registru dárců kostní dřeně. Slevy nelze kombinovat.

Tato akce platí i na ostatních pobočkách Toboga: Tongo Hradec Králové, Bongo Brno a Galaxie Zlín.

Poskytovatel:
Toboga Fantasy Praha
Adresa:
Skandinávská 5a, Praha 5 - Zličín
WWW:
www.toboga.cz/praha
Ušetříte:
až 489 Kč
Sdílet:FacebookTwitterEmail

1 komentář

  1. Iveta Šantorová 9.12.2023, 15:29

    Odpovědět

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *