Sleva 10 % na produkty Vilgain od Aktin.cz

Logo Aktin.cz

Aktin.cz poskytuje dárcům krve a kostní dřeně 10% slevu na produkty značky Vilgain, které nadchnou všechny příznivce zdravého životního stylu.

Co je Aktin?

Aktin je český e-shop, jehož cílem je bojovat proti nesmyslům ve světě zdravých potravin, sportovní výživy a fitness produktů. Aktin vyvíjí vlastní produkty, při jejichž tvorbě se zaměřuje na kvalitu, inovaci, design, udržitelnost, bezpečnost a vědecké opodstatnění. Cílem je, aby kvalitní a zdravé potraviny byly dostupné co největší skupině obyvatel.

Co je Vilgain?

Vilgain je privátní značka výrobků společnosti Aktin, která nabízí produkty prémiové kvality za dostupnou cenu. Vilgain je ideální pro všechny, kteří dbají na své zdraví a chtějí se udržet v dobré fyzické kondici.

Při výrobě produktů Vilgain se používají přírodní ingredience čistého původu, aby byla zaručena nejvyšší kvalita a přirozená chuť. Umělá aromata, sladidla a rafinované tuky v produktech značky Vilgain nenajdete.

Jak získat slevu?

Sleva ve výši 10 % pro dárce krve a kostní dřeně je poskytována ve formě slevového kódu, který zadáte během nákupu v e-shopu Aktin.cz. Každý slevový kód je unikátní a lze ho využít pouze jednou. Sleva se vztahuje pouze na výrobky značky Vilgain. Každý dárce může slevu využít maximálně jednou za 30 dní.

Pokud máte o tuto slevu zájem, napište nám na info@prodarce.cz, přiložte fotku nebo sken vaší legitimace dárce krve nebo potvrzení o vstupu do registru dárců kostní dřeně a my vám slevový kód pošleme. Žádosti o slevu prosíme nepište do komentářů pod tímto benefitem.

Při focení / skenování dokumentů prosíme překryjte vaše osobní údaje (rodné číslo, datum narození apod.) kromě vašeho jména a příjmení. Případně tyto údaje z fotky / skenu následně vyřízněte.

Poskytovatel:
Aktin
WWW:
Aktin.cz
Ušetříte:
10 %
Sdílet:FacebookTwitterEmail

2 komentáře

  1. Jaroslava Klusáková 15.2.2024, 06:57

    Odpovědět

    • ProDarce.cz 17.2.2024, 21:16

      Odpovědět

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *