Optimalizace nákladů na energie + bonus 400 Kč

Logo SvítímeStejně.cz

Projekt SvítímeStejně.cz nabízí dárcům optimalizaci nákladů na plyn a elektřinu. Cena je určena podle zvýhodněného VIP ceníku a navíc získáte bonus 400 Kč.

Jak funguje optimalizace nákladů na energie?

Cena elektřiny/plynu se skládá z platby pro dodavatele, distributora a daně. Zhruba polovinu částky platíte dodavateli a polovinu distributorovi. Větší část celkové ceny tvoří platba odvíjející se od vaší spotřeby, přesto každý rok zároveň zaplatíte nemalou část na měsíčních poplatcích. Díky změně dodavatele lze mnohdy dosáhnout značné roční úspory. Změna dodavatele je přitom hlavně „papírovou“ záležitostí. Veškeré distribuční záležitosti (dráty/potrubí, elektroměr/plynoměr) přitom zůstávají stejné.

Tato speciální akce je určena pouze pro dárce krve, krevních složek a kostní dřeně. Kromě zvýhodněného VIP ceníku získáte i jednorázový bonus 400 Kč za každé odběrné místo a komoditu (plyn/elektřina). Bonus vám bude vyplacen se zahájením dodávky.

Pokud máte zájem o nezávaznou cenovou nabídku, použijte kontaktní formulář webu SvítímeStejně.cz a připojte vaše naskenované poslední vyúčtování za energii. Díky tomu bude možné vytvořit nabídku, která bude nejlépe odpovídat vašim potřebám. Jste-li dárci krve nebo krevních složek, připojte rovněž naskenovanou legitimaci dárce krve. Pokud jste dárci kostní dřeně, připojte potvrzení o vstupu do registru dárců.

Poskytovatel:
SvítímeStejně.cz
WWW:
www.svitimestejne.cz
Zdroj:
www.svitimestejne.cz/zivnostnici-a-domacnosti/
Ušetříte:
až tisíce Kč ročně
Sdílet:FacebookTwitterEmail

4 komentáře

 1. Pavla Ottová 11.5.2016, 13:32

  Odpovědět

 2. Dalecký Břetislav 13.2.2024, 20:30

  Odpovědět

  • ProDarce.cz 17.2.2024, 21:35

   Odpovědět

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *