Sleva 10 % na Beton Race

Logo Beton Race

Dárci krve s alespoň 20 odběry mohou získat 10% slevu na startovné na unikátním závodu Beton Race, který se koná několikrát v průběhu roku v okolí Zábřehu.

Co je Beton Race?

Beton Race je závod typu OCR (Obstacle Course Race), což je kombinace běhu v přírodě a překonávání různých překážek a úkolů. Tento druh závodu původně sloužil k výcviku vojáků. Dnes se z OCR stala populární sportovní disciplína, která se těší oblibě široké veřejnosti.

Beton Race prověří vaše fyzické schopnosti a psychickou odolnost. Ale nebojte se, závod nabízí několik variant a je koncipován tak, takže se ho mohou zúčastnit jak sportem nepolíbení, tak opravdu zdatní závodníci.

Můžete si vybrat z 5 různých variant závodů, které se liší v náročnosti a svoji variantu si tak najde opravdu každý. Po dokončení každé varianty na vás v cíli čeká mimo jiného i originální funkční tričko a medaile.

Beton Race si klade za cíl přinášet náročné, ale zároveň cenově dostupné závody. V průběhu roku se pořádá několik závodů, které se konají v okolí Zábřehu. Pro rozpis a informace o závodech sledujte webové stránky Beton Race.

Sleva pro dárce krve

O slevu požádáte výběrem příslušného políčka během online registrace. V případě požádání je potřeba doložit, že jste absolvovali minimálně 20 odběrů krve.

Poskytovatel:
Beton Race
WWW:
www.betonrace.cz
Zdroj:
www.betonrace.cz/Home/Zavody
Ušetříte:
10 %
Sdílet:FacebookTwitterEmail

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *