Ukončeno

Sleva 10 % na únikovou hru Door Z v Praze

Logo Door Z Praha

Akce skončila

Door Z poskytuje dárcům krve a kostní dřeně slevu 10 % na originální únikové hry založené na filmech Hanebný pancharti a Dannyho Parťáci.

Únikové hry neustále nabývají na popularitě. Jedná se o unikátní adrenalinovou zábavu, při které je skupina 2-6 hráčů zavřena ve speciální místnosti a musí spolupracovat tak, aby během 60 minut splnila určitou misi.

Jaro ’45: Hanebný pancharti
Zajala vás jednotka SS, jste zamčeni ve stodole a čekáte na popravu. Musíte se dostat ven ze stodoly, proniknout na velitelství, otevřít tajný bunkr a vyhodit všechno do povětří. Během hry používáte autentické předměty z druhé světové války. Tato hra má střední obtížnost a hádanky jsou založené na mechanických rébusech, skrytých předmětech a pár překvapeních.

Dannyho Parťáci: Loupež v Monaku
Šampaňské, jachty, krasavice, kasino! Poté, co jste prohrál poslední peníze v ruletě, rozhodl jste se oloupit jednoho z nejvlivnějších miliardářů Monaka. Proslýchá se, že ve svém bytě uchovává část své rozsáhlé sbírky šperků. Hra je obtížná jako opravdová loupež, probíhá v bytě plném bezpečnostních systémů a nejmodernějších technologií.

Díky propracovaným kulisám, originálnímu příběhu a výbornému zvukovému doprovodu se přenesete na jiné místo nebo do jiné doby. Během jedné hodiny budete muset využít veškerý svůj důvtip, všímavost a schopnost pracovat v týmu. Nepotřebujete žádné speciální znalosti a dovednosti. Pouze chuť se bavit. Přečtěte si recenze na webu Tripadvisor.

Sleva pro dárce krve a kostní dřeně
Door Z poskytuje slevu 10 % celé skupině 2-6 hráčů, pokud je alespoň jeden hráč dárce krve nebo kostní dřeně. Hru je vždy nutné rezervovat předem. Při rezervaci zadejte promo kód „DÁRCE KK“. Hra se platí na místě, při platbě předložte svůj průkaz dárce krve nebo potvrzení o vstupu do registru dárců kostní dřeně.

Poskytovatel:
Door Z Europe
Adresa:
Václavské nám. 837/11, Praha 1
Ušetříte:
10 %
Sdílet:FacebookTwitterEmail

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *