Sleva 15 % na pojištění majetku od pojisteni.cz

Logo pojisteni.cz

Sjednejte si nejvýhodnější pojištění majetku online a získejte navíc 15% slevu. Díky online kalkulačce snadno srovnáte nabídky pojišťoven a vyberete si tu nejvýhodnější. Ceny již od 300 Kč na rok.

Pojistěte si svůj dům, byt, chalupu či garáž pro případ přírodních živlů, nehod, škod způsobenými poruchami, krádežemi, vandalismem aj. včetně technických asistenčních služeb a připojištění odpovědnosti.

Pojištění nemovitosti

Pojištění samotné stavby (budovy), stavebních součástí a věcí pevně s ní spojených, jako například zdi, střecha, podlahy, okna, radiátory, fasáda, obklady, dlažby apod.

Jako nemovitost lze pojistit rodinný dům, byt v osobním vlastnictví, družstevní byt, rekreační chatu či chalupu, samostatnou garáž.

Pojištění domácnosti

Pojištění veškerého vnitřního vybavení a osobních věcí – tedy zejména nábytek, elektronika, spotřebiče, elektrická zařízení, oblečení, sportovní vybavení, cennosti, peníze aj. Dále jsou zahrnuty i některé vnitřní stavební součásti (kuchyňské linky, vestavěné spotřebiče, tapety, malby, podlahy aj).

Pojištění domácnosti je možno sjednat již od základního krytí, ve kterém jsou obvykle pojistná nebezpečí jako: živelná rizika (požár, oheň, tíha sněhu, úder blesku, pád stromu, vichřice, krupobití), pád letadla, výbuch a podobně.

Pojištění odpovědnosti

K pojištění nemovitosti/domácnosti lze přidat pojištění odpovědnosti:

  • Pojištění odpovědnosti z držby nemovitosti – vztahuje na veškeré škody způsobené v souvislosti s pojištěnou nemovitostí, např. zranění při pádu střešní krytiny.
  • Pojištění odpovědnosti v běžném občanském životě – vztahuje se na škodu způsobenou činností v běžném občanském životě, způsobenou v domácnosti a provozem jejího zařízení či způsobenou pojištěným jako chodcem nebo cyklistou.

Sleva 15 % na pojištění

Získání slevy je jednoduché. V kalkulačce pojištění majetku zadejte slevový kód: M15SBEEX0Y

Poskytovatel:
pojisteni.cz
WWW:
www.pojisteni.cz
Ušetříte:
15 %
Sdílet:FacebookTwitterGoogle+Email

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *