Sleva 15 % na RAW čokolády Lovechock

Logo DNAfood

DNAfood poskytuje dárcům krve, krevních složek a kostní dřeně 15% slevu na nákup kvalitních RAW čokolád Lovechock v bio kvalitě.

Slevu ve výši 15 % získáte při nákupu na webu www.dnafood.cz. Stačí, když do poznámky v objednávce uvedete heslo DARCE15.

DNAfood se specializuje na to nejlepší z oblasti raw, bio a superpotravin. Od ledna roku 2016 dodává DNAfood na český a slovenský trh světově oceňované RAW čokolády Lovechock.

RAW čokolády Lovechock – Zdravé a chutné mlsání

Jsou balzámem nejen pro duši, ale i pro tělo. RAW čokolády Lovechock jsou totiž ručně vyráběné z nepražených syrových kakaových bobů. Obsah kakaa ve směsi je 70-93 % podle druhu a příchuti. Kakaové boby používané k výrobě RAW čokolád Lovechock pocházejí z Jižní Ameriky, konkrétně Ekvádoru, od malých domorodých producentů, stejně jako i některé další ingredience. Všechny suroviny jsou samozřejmě v bio kvalitě.

DNAfood - Sleva 15 % na RAW čokolády Lovechock

Nepražené kakaové boby obsahují více antioxidantů než jakákoliv jiná potravina – až čtyřikrát více než zelený čaj. Díky tomu, a protože je jako sladidlo v RAW čokoládách Lovechock použitý nektar z kokosového květu, neobsahují mléko, přidané tuky, sóju, třtinový ani rafinovaný cukr, jsou úžasným zdrojem zdravé energie a skvěle chutnají. Ale stále platí „Všeho s mírou.“

RAW kakaové boby jsou také bohaté na množství základních minerálů včetně vápníku, železa, síry, zinku, mědi, draslíku a manganu. Doplňují hořčík, jehož nedostatek je spojován s vysokým krevním tlakem, srdečními chorobami, problémy s klouby a řídnutím kostí. Kromě kyselin a jednoduchých nenasycených tuků, prospěšných srdeční činnosti, jsou zdrojem vitamínu B, který posiluje činnost mozku.

Obsahují i malé množství kofeinu a theobrominu – povzbuzující látky, které se chovají zcela jinak v syrové formě než v praženém nebo jinak tepelně upraveném stavu. Zmírňují deprese, podporují euforii, prohlubují pocity blaženosti, uvolnění a zvyšují schopnost koncentrace. Navozují příjemný pocit, který zažívají sportovci, a navozují pocity podobné zamilovanosti.

Není proto zvláštní, že dodávají pozitivní energii, pocit pohody, jasnou mysl a zpomalují proces stárnutí – platí-li že, jak se člověk cítí, tak také vypadá 🙂

Poskytovatel:
DNAfood
WWW:
www.dnafood.cz
Ušetříte:
15 %
Sdílet:FacebookTwitterEmail

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *