31.7.2015
Ukončeno
Sleva 15 % na životní pojištění Aegon

Akce skončila
Pojišťovna Aegon poskytuje dárcům krve slevu 15 % na hlavní rizika na životním pojištění jako odměnu za jejich odpovědný životní přístup.
Sleva je poskytována v rámci programu Aegon Fit Dárce.
- Dárci krve získají o 15 % nižší pojistné pro rizika smrti a invalidity.
- Sleva platí pro hlavního pojištěného na nové smlouvě.
- Nárok prokážete předložením kopie průkazu dárce s minimálně jedním odběrem za posledních 12 měsíců.
- Po třech letech je třeba doložit nový doklad o pokračování vašeho dárcovství a výhoda vám zůstane až do konce trvání pojistné smlouvy.
Pokud si například v 25 letech sjednáte životní pojištění s pojistnou částkou 1 mil. Kč a trváním smlouvy do 65 let, ušetříte na rizikovém pojistném až 135 154 Kč.
- Poskytovatel:
- AEGON Pojišťovna, a.s.
- Ušetříte:
- 15 %
Dobrý den, mam založenou pojistku u aegon pojištovny a rád bych využil nějaké slevy jako pravidelný dárce. Děkuji
Dobrý den Jakube, obraťte se prosím přímo na pojišťovnu Aegon. Kontakty naleznete na webu pojišťovny.