Ukončeno

Sleva 20 % v paintball parku Detroit na Liberecku

Logo Paintball Park Detroit

Akce skončila

Paintball park Detroit v Dětřichově u Frýdlantu nabízí dárcům krve a kostní dřeně 20% slevu na zapůjčení vybavení a 200 ks munice.

Sleva se poskytuje skupině s minimálním počtem 10 hráčů. Alespoň jeden z hráčů musí být dárce krve nebo kostní dřeně, slevu však získají všichni hráči ve skupině.

Sleva se vztahuje na zapůjčení vybavení a 200 ks munice. Další munice bude účtována dle ceníku. V ceně vybavení je zahrnuta zbraň, neomezené plnění zbraně plynem po dobu hry, ochranná maska, kombinéza a rukavice.

Podmínkou poskytnutí slevy je předložení průkazky dárce krve nebo kostní dřeně, případně potvrzení o vstupu do registru dárců kostní dřeně.

Nově otevřené paintballové hřiště Detroit se nachází v Dětřichově u Frýdlantu, cca 20 minut od Liberce. Hřiště disponuje více jak třiceti bariérami a nabízí zázemí až pro 20 hráčů.

Paintball je skvělá hra, která nabízí nevšední zážitek s kapkou adrenalinu. Pokud hledáte zábavu pro sebe a své známé, nebo máte zájem o skvělou teambuildingovou aktivitu, pak je pro vás paintball ideální.

Poskytovatel:
Paintball park Detroit
Adresa:
Dětřichov u Frýdlantu
Ušetříte:
20 %
Sdílet:FacebookTwitterEmail

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *