Ukončeno

Sleva 30 % na vstup do Krokodýlí ZOO v Praze

Logo Krokodýlí ZOO Praha

Akce skončila

Krokodýlí ZOO Praha poskytuje dárcům krve a kostní dřeně slevu 30 % na vstupné. Přijďte se podívat do Holešovic na unikátní expozici živých krokodýlů.

Pro získání slevy 30 % se na pokladně prokažte průkazem dobrovolného dárce krve nebo potvrzením o vstupu do registru dárců kostní dřeně.

Krokodýlí ZOO Praha je novou českou a historicky první pražskou ZOO, která se specializuje na chov krokodýlů. Návštěvníci si zde prohlédnou desítky živých kajmanů, krokodýlů i aligátorů, včetně vzácných druhů, jejichž populace ve volné přírodě nedosahuje ani 150 jedinců.

Prostřednictvím kvalifikovaných průvodců, kteří jsou k dispozici po celou otvírací dobu, se dozvíte běžně nepublikované zajímavosti ze života krokodýlů i stále nově objevované poznatky, které nám přežívající současníci dinosaurů odhalují jen krůček po krůčku. Odborný výklad je kromě češtiny možný i v angličtině.

Expozice živých krokodýlů je spojena s výstavou díla nejlepších českých fotografů divoké přírody. Nabízí návštěvníkům dech beroucí pohled na život exotických zvířat ve volné přírodě.

Pro děti je připraven krásný dětský koutek, kde si mohou vybarvit obrázky krokodýlků a svá dílka vystavit na obrázkové zdi.

Krokodýlí ZOO Praha je otevřena šest dní v týdnu. V úterý, středu a pátek od 11 do 17 hodin, ve čtvrtek od 13 do 19 hodin, o víkendech od 10 do 17:30. Velice oblíbené je moderované krmení krokodýlů, které probíhá každý čtvrtek od 18 hodiny, v sobotu a neděli vždy v 10:30 a 14:00.

Poskytovatel:
Krokodýlí ZOO Praha
Adresa:
Tusarova 1548/39, Praha 7 - Holešovice
WWW:
www.krokodylipraha.cz
Ušetříte:
30 %
Sdílet:FacebookTwitterEmail

3 komentáře

 1. Jiří Buček 24.2.2016, 22:37

  Odpovědět

  • ProDarce.cz 28.2.2016, 14:29

   Odpovědět

 2. Jana 16.3.2024, 09:27

  Odpovědět

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *