Ukončeno

Sleva 5 % v prodejně ekosvět v Plzni

Logo Ekosvět

Akce skončila

ekosvět poskytuje dárcům krve a kostní dřeně 5% slevu na každý nákup. Obchod nabízí přírodní a ekologickou drogerii a kosmetiku pro bezobalovou domácnost.

ekosvět je první obchod v západních Čechách, jehož celý sortiment propojuje myšlenka zero waste neboli minimalizace odpadu. Protože nejlepší odpad je ten, který nevznikne.

Domácnost bez odpadu

Hlavním cílem obchodu ekosvět je nabízet plnohodnotné alternativy k jednorázovým produktům a výrobkům baleným v jednorázových (zejména plastových) obalech a pomoci tak k uvědomělejšímu přístupu k planetě a k omezení produkce odpadu.

Věděli jste, že v České republice bylo v roce 2015 vyprodukováno celkem 5 274 126 tun komunálního odpadu? Na jednu osobu tak vychází produkce 500 kg odpadu ročně, přičemž 269 kg z toho tvořil směsný odpad.

Navštivte prodejnu ekosvět a sami se přesvědčte o tom, že cesta k bezobalové domácnosti není tak složitá, jak se na první pohled může zdát. Vůbec to nemusí znamenat hromadu starostí a komplikací, zatížení rodinného rozpočtu ani spoustu vynaloženého času. Kroky ke změně mohou být malé a postupné, v souladu s vaším životním stylem.

Sleva pro dárce krve a kostní dřeně

Při nákupu v prodejně ekosvět v Plzni na Slovanech získají dárci krve a kostní dřeně 5% slevu na každý nákup. Při nákupu stačí předložit průkazku dárce krve nebo kostní dřeně.

Poskytovatel:
ekosvět
Adresa:
Krejčíkova 7, Plzeň
Ušetříte:
5 %
Sdílet:FacebookTwitterEmail

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *