Sleva až 10 % na nákup v obchodě Fitkram.cz

Logo Fitkram.cz

Fitkram.cz nabízí dárcům krve a kostní dřeně slevu až 10 % na kompletní sortiment, který zahrnuje zdravou výživu, vitamíny, doplňky stravy, sportovní potřeby a výživu.

Získání slevy je jednoduché a stačí vám pouze fotografie či sken vaší průkazky bezpříspěvkového dárce s minimálně jedním odběrem za poslední dva roky, případně kartičky registrovaného dárce kostní dřeně či potvrzení o vstupu do registru dárců kostní dřeně.

O společnosti Fitkram.cz

Fitkram.cz je prověřený prodejce výživy a doplňků stravy nejen pro sportovce. Díky vlastnímu skladu nabízí expresní logistiku nebo doručování v Liberci a okolí vlastním expresním rozvozem.

Tisíce spokojených zákazníků dělají z obchodu Fitkram.cz správného partnera pro vaše tréninky ale i vrcholové výkony. Veškeré nabízené zboží je k dispozici skladem. Při objednávce nad 1000 Kč máte dopravu zdarma.

Sleva pro dárce krve a kostní dřeně

Dárci krve, kteří absolvovali za poslední dva roky minimálně jeden odběr, získají 5% slevu. Dárci krve, kteří jsou držiteli zlatého kříže, získají 10% slevu. Podmínkou získání slevy je předložení průkazky bezpříspěvkového dárce krve, případně potvrzení o udělení zlatého kříže.

Registrovaní dárci kostní dřeně získají 5% slevu a ti, kteří již podstoupili darování kostní dřeně, získají 10% slevu. Podmínkou je předložení kartičky dárce kostní dřeně nebo potvrzení o vstupu do registru, případně potvrzení o darování kostní dřeně.

Postup získání slevy:

  1. Zašlete e-mail na darci@fitkram.cz a do přílohy vložte fotografii či sken požadovaného dokladu.
  2. E-mailem obdržíte slevový kód.
  3. Kód použijte v posledním kroku vaší online objednávky na Fitkram.cz
Poskytovatel:
Fitkram.cz
WWW:
https://fitkram.cz
Zdroj:
https://fitkram.cz/napoveda/darci-krve
Ušetříte:
až 10 %
Sdílet:FacebookTwitterGoogle+Email

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *