Sleva až 20 % na půjčení GoPro kamery

Logo GoProPujcovna.cz

GoPro půjčovna podporuje dárce krve formou slevy z pronájmu akčních kamer. Pro prvodárce má připravenou 20% slevu z celkové ceny pronájmu a pro ty, kteří už krev darují pak 10% slevu.

Proč si půjčit GoPro kameru?

Pokud patříte do skupiny lidí, kteří potřebují kameru párkrát do roka, určitě raději využijete zapůjčení kamery včetně bohatého příslušenství za zlomek ceny.

Náklady na pořízení kamery a potřebného příslušenství jako jsou baterie, duální nabíječka, paměťové karty, odolný obal, filtrační sklo, stativy a jiné speciální držáky přesahují částku 20 tisíc korun a jeho pořízení je kvůli pár týdnům v roce finančně nezajímavé.

Zapůjčení kamery včetně tohoto vybavení je pak mnohem výhodnější. Se slevou pro dárce krve je pak cena za pronájem ještě nižší.

Sleva pro dárce krve

Prvodárci mohou uplatit 20% slevu z ceny pronájmu, současní dárci pak 10%. Stačí jen zadat do rezervačního formuláře slevový kód „prvodárce“ nebo „dárce“.

Kameru včetně bohatého příslušenství si můžete vyzvednout osobně v Praze nebo je možné využít doručení službou PPL po celé ČR. Více informací včetně ceníku najdete na webu www.gopropujcovna.cz, případně telefonicky na čísle 736 458 433.

Poskytovatel:
GoProPujcovna.cz
WWW:
www.gopropujcovna.cz
Ušetříte:
až 20 %
Sdílet:FacebookTwitterEmail

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *