Sleva na vstupenku na Pekelný Ostrov

Logo Festival Pekelný Ostrov

Dárci krve mohou získat slevu až 400 Kč na vstupenku na holýšovský rockový open air festival Pekelný ostrov, který se tradičně koná začátkem července.

Slevu získáte na jednodenní nebo dvoudenní vstupenku při zakoupení na místě. Místo 600 Kč za jednodenní vstupenku zaplatíte pouze 255 Kč a dvoudenní vstupenka vás místo 850 Kč vyjde na pouhých 450 Kč.

Podmínkou získání slevy je předložení legitimace dobrovolného dárce krve spolu s občanským průkazem. Každý dárce může uplatnit slevu pouze na sebe.

Festival Pekelný ostrov

Ostrovy v České republice by se daly spočítat na jedné ruce. Existuje však jeden v Holýšově, který je něčím výjimečný. Každoročně se na tomto ostrově odehrává nezapomenutelný rockový open-air festival Pekelný ostrov.

Holýšovský Pekelný ostrov je mladým, nicméně velmi dravým festivalem. Pekelný ostrov vznikl v roce 2012 a je rok od roku oblíbenější. Návštěvníci příjíždějí ze všech koutů ČR a v posledních letech i z německého pohraničí. Jako jeden z mála festivalů se zaměřujeme i na starší publikum.

Festivalový název je poplatný areálu. Festival se skutečně odehrává na přírodním ostrově U mlýna v blízkosti města Holýšov. Že je festival pekelný? O tom není žádný pochyb, je pekelně dobrý!

Poskytovatel:
Westmusic, o.s.
WWW:
www.pekelnyostrov.cz
Zdroj:
www.pekelnyostrov.cz/vstupenky
Ušetříte:
až 400 Kč
Sdílet:FacebookTwitterGoogle+Email

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *