Ukončeno

Soutěž o rakouské infratopení v hodnotě 6776 Kč

Logo VanTop

Akce skončila 30.11.2016

Odpovězte na jednoduchou soutěžní otázku a vyhrajte kvalitní rakouský infrapanel Heatwell od společnosti VanTop. Soutěž běží do konce listopadu.

Infračervené topné systémy jsou moderním, zdravým a úsporným řešením topení. Sálavé topné panely přinášejí do domovů příjemnou tepelnou pohodu s minimálními provozními náklady a vysokou provozní spolehlivostí.

Infratopení je vhodné pro vytápění většiny staveb, obytných prostor, hal, wellness center, infrasaun a dalších. Instalace infrapanelů je snadná a díky minimální cirkulaci vzduchu a prachových částic je infratopení skvělým řešením pro alergiky.

Soutěží se o 1 ks 600W infrapanelu Heatwell o velikosti 60×90 cm v hodnotě 6776 Kč.

Banner VanTop infrapanel

Soutěžní otázka: Kolika měsíční záruka je poskytována na další variantu rakouského infratopení Wellina v nabídce společnosti VanTop?

Nápovědu najdete na www.vantop.cz. Vaše odpovědi posílejte do 30.11.2016 na email soutez@zdravi-zivot.cz. Do předmětu zprávy napište „Soutěž o infratopení“. Slosování proběhne 2.12.2016.

V České republice si infratopení získalo množství spokojených zákazníků. Společnost VanTop, která je zaměřená výhradně na produkty rakouského výrobce Redwell Manufaktur GmbH, pro vás zajišťuje zdarma vysoce profesionální návrh, zaměření vytápěných prostor a řadu dalších souvisejících služeb.

Aktualizace (2.12.2016):
Vítězkou soutěže se stala paní Drahomíra Bělková z Olomouce. Gratulujeme.

Poskytovatel:
VanTop
WWW:
www.vantop.cz
Ušetříte:
6776 Kč
Platnost do:
30.11.2016
Sdílet:FacebookTwitterGoogle+Email

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *