Ukončeno

Soutěž o rakouský infrapanel v hodnotě 8712 Kč

Logo VanTop

Akce skončila 28.2.2017

Odpovězte na jednoduchou soutěžní otázku a vyhrajte kvalitní rakouský infrapanel v provedení mléčné sklo o velikosti 60 x 90 cm a příkonu 600 W.

Infračervené topné systémy jsou moderním, zdravým a úsporným řešením topení. Sálavé topné panely přinášejí do domovů příjemnou tepelnou pohodu s minimálními provozními náklady a vysokou provozní spolehlivostí.

Infratopení je vhodné pro vytápění většiny staveb, obytných prostor, hal, wellness center, infrasaun a dalších. Instalace infrapanelů je snadná a díky minimální cirkulaci vzduchu a prachových částic je infratopení skvělým řešením pro alergiky.

Soutěží se o 1 ks 600W infrapanelu v provedení mléčné sklo o velikosti 60 x 90 cm. Tento panel je schopen plnohodnotně vytopit prostor do velikosti 40 m³. Běžná cena panelu je 8712 Kč.

Banner VanTop infrapanel

Soutěžní otázka: Jaký je teplotní rozsah při saunování v infrasauně?

Nápovědu najdete na www.vantop.cz v sekci Infrasauna. Vaše odpovědi posílejte do 28.2.2017 na email soutez@zdravi-zivot.cz. Do předmětu zprávy napište „Soutěž o infratopení“. Vyhlášení výherce proběhne 2.3.2017.

V České republice si infratopení získalo množství spokojených zákazníků. Společnost VanTop, která je zaměřená výhradně na produkty rakouského výrobce Redwell Manufaktur GmbH, pro vás zajišťuje zdarma vysoce profesionální návrh, zaměření vytápěných prostor a řadu dalších souvisejících služeb.

Aktualizace (2.3.2017):
Vítězem soutěže se stal pan Rudolf Bok z Prahy. Gratulujeme.

Poskytovatel:
VanTop
WWW:
www.vantop.cz
Ušetříte:
8712 Kč
Platnost do:
28.2.2017
Sdílet:FacebookTwitterGoogle+Email

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *