Vstup zdarma do Toboga Bongo Brno

Logo Toboga Bongo Brno

Zábavní park Toboga Bongo poskytuje dárcům krve a kostní dřeně vstup 1+1 zdarma. Na ploše 2800 m² najdete zábavu pro celou rodinu za každého počasí.

Co je Toboga Bongo?

Toboga Tongo v Brně je obrovská herna s mnoha atrakcemi pro děti i dospělé. Toto zábavní centrum patří díky svým atrakcím a rozloze mezi jedinečná indoor zábavní centra v České republice.

V hale na ploše přes 2800 m² se nachází mnoho atrakcí, které nabízejí nezapomenutelné zážitky pro děti i dospělé. Každá věková skupina si tu přijde na své.

Toboga Bongo Brno - vstup zdarma pro dárce krve a kostní dřeně

Nejmenší děti si určitě užijí spoustu kostek, kuliček, stavebnic a skluzavek. Na příznivce lezení čeká lezecká stěna. Milovníky klouzání a skákání určitě potěší nejvyšší skluzavka v ČR, skákací hrady, jump park a adrenalinová bungee trampolína.

Starší děti se mohou těšit na elektrická autíčka, šlapací vozítka, stolní fotbálek, airhockey, multifunkční hřiště a mnoho dalších atrakcí.

Toboga Bongo je také ideálním místem pro pořádání dětských narozeninových oslav.

Vstupenka zdarma pro dárce krve a kostní dřeně

Dárci krve a kostní dřeně mohou získat vstup 1+1 zdarma. Po zakoupení celodenní vstupenky získáte druhou vstupenku ve stejné nebo nižší hodnotě zdarma. Podmínkou je předložení průkazky dárce krve nebo kostní dřeně, případně potvrzení o vstupu do registru dárců kostní dřeně. Slevy nelze kombinovat.

Tato akce platí i na ostatních pobočkách Toboga: Fantasy Praha, Tongo Hradec Králové a Galaxie Zlín.

Poskytovatel:
Toboga Bongo Brno
Adresa:
Avion Shopping Park, Skandinávská 2, Brno
WWW:
www.toboga.cz/brno
Ušetříte:
až 299 Kč
Sdílet:FacebookTwitterEmail

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *