Vstup zdarma do Toboga Galaxie Zlín

Logo Toboga Galaxie Zlín

Zábavní park Toboga Galaxie poskytuje dárcům krve a kostní dřeně vstup 1+1 zdarma. Na ploše 2500 m² najdete zábavu pro celou rodinu za každého počasí.

Co je Toboga Galaxie?

Toboga Galaxie ve Zlíně je obrovská herna s mnoha atrakcemi pro děti i dospělé. Toto zábavní centrum patří díky svým atrakcím a rozloze mezi jedinečná indoor zábavní centra v České republice.

V hale na ploše přes 2500 m² se nachází mnoho atrakcí, které nabízejí nezapomenutelné zážitky pro děti i dospělé. Každá věková skupina si tu přijde na své.

Toboga Glaxie Zlín - vstup zdarma pro dárce krve a kostní dřeně

Nejmenší děti si určitě užijí dětský koutek, kde nechybí klouzačka, rozmanité překážky, fontána s balónky vznášející se ve vzduchu a mnoho dalších zajímavých věcí. Na příznivce lezení čeká horolezecká stěna.

Milovníky klouzání a skákání určitě potěší galaktická skluzavka, adrenalinové klouzačky, trampolíny a skákací hrad. Starší děti se mohou těšit na elektrická autíčka, šlapací vozítka, stolní hry, multifunkční hřiště a mnoho dalších atrakcí.

Toboga Galaxie je také ideálním místem pro pořádání dětských narozeninových oslav.

Vstupenka zdarma pro dárce krve a kostní dřeně

Dárci krve a kostní dřeně mohou získat vstup 1+1 zdarma. Po zakoupení celodenní vstupenky získáte druhou vstupenku ve stejné nebo nižší hodnotě zdarma. Podmínkou je předložení průkazky dárce krve nebo kostní dřeně, případně potvrzení o vstupu do registru dárců kostní dřeně. Slevy nelze kombinovat.

Tato akce platí i na ostatních pobočkách Toboga: Fantasy Praha, Tongo Hradec Králové a Bongo Brno.

Poskytovatel:
Toboga Galaxie Zlín
Adresa:
Toboga Galaxie, Vršava 679, Zlín
WWW:
www.toboga.cz/zlin
Ušetříte:
až 299 Kč
Sdílet:FacebookTwitterEmail

4 komentáře

 1. dárce krve - vstup zdarma 8.9.2020, 09:27

  Odpovědět

 2. Pavel Zapalač 6.5.2024, 15:52

  Odpovědět

  • ProDarce.cz 19.5.2024, 21:42

   Odpovědět

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *