Ukončeno

Příspěvky ZPŠ v roce 2018

Logo ZPŠ

Akce skončila

ZPŠ poskytuje v roce 2018 dárcům krve a kostní dřeně finanční příspěvek až 3000 Kč a až 30 dnů cestovního pojištění zdarma.

Na této stránce naleznete seznam finančních příspěvků ZPŠ pro dárce krve a kostní dřeně v roce 2018. Kromě těchto benefitů můžete v rámci zdravotních programů ZPŠ čerpat další příspěvky pro dospělé a děti.

Tyto informace již nejsou aktuální. Podívejte se na přehled příspěvků ZPŠ v roce 2019.

Dárci krve a kostní dřeně

  • 30 dnů pojištění léčebných výloh v zahraničí a sportovního připojištění zdarma pro bezpříspěvkové dárce krve a kostní dřeně
  • 600 Kč pro dárce kostní dřeně a dárce krve, kteří v posledních 12 měsících absolvovali bezplatný odběr krve nebo krevních derivátů na území ČR
  • 3000 Kč pro držitele Zlatého kříže ČČK získaného v průběhu roku 2018
  • 10000 Kč na ozdravný pobyt v ČR (lázně, ozdravné zařízení) pro dárce kostní dřeně, kteří podstoupili odběr v průběhu roku 2018

Příspěvky ve výši 600 Kč a 3000 Kč lze čerpat na: pohybové aktivity, vitaminové prostředky, doplňky stravy a prostředky proti striím, masáže, prostředky dentální hygieny (zubní pasty, kartáčky, dentální nitě, ústní vody aj.), sluneční brýle s UV filtrem, ortopedickou obuv a ortopedické vložky, saunu, ochranné prostředky na zevní použití s UV filtrem (opalovací krémy, oleje a spreje).

Další zajímavé benefity

ZPŠ nabízí mnoho dalších finančních příspěvků. Zde uvádíme výběr několika zajímavých benefitů. Kompletní seznam naleznete na webu ZPŠ.

  • Dívky a chlapci ve věku 12 až 18 let mohou získat až 4000 Kč na očkování proti HPV infekci.
  • Maminky mohou získat až 1200 Kč na prvotrimestrální screening.
  • Příspěvek až 1000 Kč na zlepšené služby pro matku a novorozence.
  • Na různé druhy očkování lze získat příspěvek až 1000 Kč.
  • Příspěvek až 4000 Kč na bezlepkovou dietu a dietu při fenylketonurii.

Příspěvky můžete čerpat od 1.2. průběžně během celého roku, nejpozději však do 14.12.2018. Kompletní informace a podmínky naleznete na webových stránkách ZPŠ.

Poskytovatel:
Zaměstnanecká pojišťovna Škoda
WWW:
www.zpskoda.cz
Zdroj:
www.zpskoda.cz/pro-pojistence
Ušetříte:
až několik tisíc Kč ročně
Sdílet:FacebookTwitterEmail

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *