Sleva 10 % v řetězci hotelů EA Hotels

Logo EA Hotels

Společnost EA Hotels nabízí dárcům krve a kostní dřeně slevu 10 % na ubytování a 5 % na speciální pobytové balíčky v řetězci hotelů EA Hotels po celé ČR.

Hotely zapojené do akce

Výše uvedené hotely poskytují dárcům krve a kostní dřeně slevu 10 % z aktuálních cen ubytování uvedených u jednotlivých hotelů na webových stránkách www.eahotels.cz. Sleva je platná pouze na ubytování se snídaní a nevztahuje se na další hotelové služby.

Dárci krve a kostní dřeně mohou dále využít slevu 5 % na speciální pobytové balíčky, jako jsou romantické pobyty, sportovní pobyty, wellness a spa pobyty a další.

Podmínky získání slevy
Rezervaci proveďte prostřednictvím emailu fit@euroagentur.cz a při rezervaci oznamte, že jste dárce krve, případně dárce kostní dřeně. Na recepci hotelu se poté při ubytování prokážete příslušným dárcovským dokladem. Dárci krve předloží průkazku dárce krve. Dárci kostní dřeně předloží potvrzení o vstupu do registru dárců.

EA Hotels – Hotely, kde Vás mají rádi!
Hotely řetězce EA Hotels jsou zárukou kvality poskytovaných služeb, stability, důvěryhodnosti a profesionálního přístupu k hotelovým hostům. Provozovatel řetězce EA Hotels, EuroAgentur Hotels & Travel je největší česká hotelová a gastronomická společnost, která spravuje a provozuje přes 40 hotelů, resortů a ubytovacích komplexů a na dvacet gastronomických zařízení v České republice, na Slovensku i v dalších státech.

Poskytovatel:
EA Hotels
WWW:
www.eahotels.cz
Ušetříte:
až 10 %
Sdílet:FacebookTwitterEmail

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *