Ukončeno

Sleva 80 Kč na festival Chodrockfest

Logo Chodrockfest

Akce skončila

Dárci krve mohou získat slevu 80 Kč na vstupenku na domažlický multižánrový open air festival Chodrockfest.

Slevu získáte na dvoudenní vstupenku při koupi na místě. Místo běžné ceny 480 Kč tedy zaplatíte pouze 400 Kč.

Podmínkou získání slevy je předložení legitimace dobrovolného dárce krve spolu s občanským průkazem.

Festival Chodrockfest

Chodrockfest je domažlický multižánrový open-air festival. Termín jeho konání je trvale spojen s Domažlickými Chodskými slavnostmi a Vavřineckou poutí. Povětšinou tak připadá na druhý srpnový víkend.

Chodrockfest si odbyl svoji premiéru v roce 2011, kdy dokázal, že v regionu chybí festival obdobného formátu. I proto se hned druhý rok započalo s budováním tradice. O rychlém růstu Chodrockfestu svědčí i účinkující, kteří na něm vystupují. Na třetím ročníku v roce 2013 vystoupily kapely jako Kryštof, No Name, Vypsaná fixa, Wohnout, Tleskač, Prague Conspiracy, Arakain, Zakázané ovoce, Mandrage a další!

Chodrockfest má řadu specifik, kterými se odlišuje od jiných festivalů. Tím největším je areál, ve kterém se koná. Festival je totiž zasazen do členitého areálu, který je mimo festival využíván jako jezdecký oddíl. Díky tomu většinu povrchu tvoří písek. I proto si festival získal nálepku jako „plážový festivalPísek se ukázal jako výhodný i během třetího ročníku, kdy se během prvního dne museli diváci vyrovnat s hustým a vytrvalým deštěm. “ Kromě písčitého povrchu je také v areálu dostatek stínu, což se při tropických teplotách může hodit. Do stanového městečka to mají návštěvníci opravdu kousek, rozkládá se totiž na loukách hned vedle areálu.

Chodrockfest se odehrává již od prvního ročníku na dvou scénách, kde se v průběhu festivalu vystřídá kolem dvacítky kapel.

V roce 2013 byl festival zařazen do prestižní kategorie „Čistých festivalů“, kdy návštěvníci třídí odpad a jsou za to odměňování. Chodrockfest je populární i pro zasazení do termínu Chodských slavností, kdy řada návštěvníků spojí návštěvu festivalu s návštěvou historického města Domažlice.

Chodrockfest si za dobu svojí krátké existence vybudoval pevné místo na festivalové mapě a vývoj ukazuje, že jeho popularita stále stoupá!

Poskytovatel:
Westmusic, o.s.
WWW:
www.chodrockfest.cz
Ušetříte:
80 Kč
Sdílet:FacebookTwitterEmail

2 komentáře

  1. Zuzka 14.2.2020, 03:52

    Odpovědět

    • ProDarce.cz 14.2.2020, 10:59

      Odpovědět

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *